Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ewelina Hylińska została Miss Lublina 2009 (wideo, zdjęcia)

Utworzony przez Pierwszy kongres PR, 19 kwietnia 2009 r. o 12:04 Powrót do artykułu
koneser piekna napisał:
To żałosne że takie brzydule w dodatku niskie dostaja tytuł miss, widac ze wybory przeprowadzily nieprofesjonalne podrzedne pseudo agencje modelek. Kobieta piekna, to jest kobieta wysoka, smukła. o szczuplej buzi, duzych niebieksich oczach, pelnych ustach, naturalnych blond wlosach i duzych piersiach, minimum 175cm wzrostu. A ta wyglada jak buła na twarzy.
Ty jestes jakis uposledzony!nikt ci nie powiedzial ze piekno to pojecie wzgledne i nie ma jednego idealu piekna?????????????????????????????????????????zal mi Ciebie naprawde bo sadze ze Ciuebie nie stac nawet na niska gruba brzydule biedactwo:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie słysze Hylińska Hylińska. Czym tu sie zachwycac to ja nie wiem ? Ale też nie rozumiem negatywnych komentarzy. Widocznie jak błazny deb***e ćwoki ostrobramskie wybraliście ją to do kogo teraz macie pretensje ? Proponuje bieg przełajowy w samych gaciach zrobic do tej komisji i wybierzcie sobie jakiegos schaba z klasy 1-3 do miss, to odrazu zaprosicie na lanss po Plazie czy Olimpie. Akurat mi się nie podoba, byłem za inną osobą, żeby wygrała - lecz niestety inaczej wyszło... Faktycznie gdzie człowiek nie popatrzy tam Hylińska, prawie jak podróżujący Koziołek Matołek. Coś w tym jest. To, że sie wpier*ala wszędzie to inna sprawa, ale i tak już powoli jest przereklamowana. W sumie pewnie nie jeden z was trzepie się przy jej zdjęciach a tu żal d*** sciska, że nie dośc, że jej nie znacie to jeszcze kariery zawodowej jej zazdorscicie. Bez kitu nie macie co robic ? Hylińska niebawem zakończy swoją karierę. Najpierw Sound of tuning a potem inne imprezy strasznie monotonne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hylinska miala wygrac, wiem to, bo znalam ją przed wyborami i to bylo ustalone coz, to przykre, bo te najladniejsze dziewczyny nie dostaly zadnej nagrody...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konik napisał:
WSTYD!!! MEMELINA sama ksywa mówi za siebie.
Chodzi o wade wymowy, czy o co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kpt. Bombardiero napisał:
Chodzi o wade wymowy, czy o co?
"Już nie mówiąc, że ja bym Ewelinę wysłała na dalsze konkursy przynajmniej, ma coś do powiedzenia oprócz tego, że do pokazania... Czego brak wielu startującym w podobnych konkursach" Hahahaa dobre sobie... i jest strasznie wyksztalcona, mając 22 lata byc na 1 roku studiow, na dodatek kulturozna. Rzeczywiscie jest sie czym chwalic. szczyt ambicji. Dla nie kumatych- w wieku 22 lat, gdyby byla tak wygadana i inteligentna to powinna byc na 3 roku!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO PROSTE ZE HYLIŃSKA NA BANK Z KARZDYM JUROREM ROBIŁA JEDNO DLATEGO JĄ WYBRALI DAŁA I SPRAWA ZAŁATWIONA !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO PROSTE ZE HYLIŃSKA NA BANK Z KARZDYM JUROREM ROBIŁA JEDNO DLATEGO JĄ WYBRALI DAŁA I SPRAWA ZAŁATWIONA !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto z was by jej to w oczy powiedział! Na necie plujecie jej w twarz a w realu owrócicie twarz! Znam ją i uważam że jest bardzo ładna i miła.Nie oceniajcie ludzi po wyglądzie! Zacznijcie od siebie! Zazdrość przez was przemawia a wy faceci jedziecie po niej z żalu że nigdy jej mieć nie będziecie! Usta ma naturalne a tapeta no cóż.. Modelka musi się malować.Nie każdy jest idealny! Wy też nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewelinko, szczerze gratuluję11111 Jesteś piękną dziewczyną i słusznie wygrałaś. Tym bardziej, że wybór nie byl taki łatwy, bo było dużo ładnych dziewcząt.Jeszcze raz gratulacje!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie czemu jej tak jeździcie? albo mowicie ze jest tandetna? ewelina to bardzo mila sliczna dziewczyna , nie podoba sie Wam to spoko ale czemu zaraz piszecie ze daje lub ma styl targu pod zamkiem.. a na targach czesto sa lepsze ciuchy niż w tej calej plazie i po niższej cenie w dodatku.. gdzie napisane ze z targu?? ewelina jest piekna dziewczyną , najladniejsza ze Wszystkich ktore startowaly pozdrawiam. i pomyślcie co ona czuje kiedy o niej tak piszecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i memelina nie dała rady w wyborach miss polski, nawet do tych 24 kandydatek nie załapała się,nie miała szans żeby wyjść na scenę. udowodniła tym samym ,że ludzie mieli rację krytykując ją!!! dziewczyno daj se na luz i nie rób obciachu dla lublina. chyba powinnaś zmienić agencję na towarzyską, tam byś miała większe pole do popisu!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tyle ,nie oceniłam eweliny po wygladzie.. bo wyglad moze i ma , chociaz nie wszystko by tyłek ma okropny a w jeansac h jej pupa wyglada jak jakies wystajace 2 kosci.. wprost obrzydliwie.. studiuje ze mną na roku.. i na poczatku probowalam sie do niej odzywac , gadac normalnie ale jest pyszna zakochan w sobie a na ludzi patrzy strasznie z gory...... czasami nawet czesc nie odpowie.. żałosne.. ale coz..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anastazja napisał:
Ewelinko nie przejmuj się tymi komentarzami, pisza to zazdrosne i zawistne dziewczyny które same chciałyby tak wyglądać i wygrać wybory Miss, jury się nie pomyliło!! Jesteś piękna i naturalna, masz piękne naturalne usta i włosy i super figurę!! A Sylwia Hotloś nie ma szyji!!!I spójrzcie jaką ma twarz!! Ludzie którzy cos osiągnęli w życiu wystawiają się na opinię publiczną i musza sie liczyć z tym żę zawsze znajdą się osoby zadzrosne i zawistne, ale skąd w was jest tyle nienawiści ludzie?? Po każdym konkursie piękności zawsze są nieprzychylne komentarze na temat laureatek i trzeba się z tym pogodzić. Najgorsze jest jednak to że wypowiadają się osoby które kopletnie nie znaja sytuacji, myśłe żę w większości są to zadzrosne zakompleksione dziewczyny albo jej rywalki które z nią przegrały. I Sylwuś przestań pisac te komentarze i uspokój swoich rozgoryczonych znajo ych i rodzine. Ewelinko jesteś śliczna trzymam kciuki dalej , powodzenia trzymaj się !!
Oj nie zgodził bym sie Nie znam panny Sylwi ale szyję ma i to bardzo ładną Twarz tez milion razy ładniejsza niz waszej nadętej Eweliny Ale to wszystko nie istotne. Moja dziewczyna nie jest modelką i nie uczestniczy w żadnych konkursach ale nie zamienił bym jej na żadna z was. Nawet patrząc jedynie na urodę. Jurorom życze szybkiego kontaktu z okulistą Pozdrowienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć ja ostatnio widziałam panią Ewelinę Hylińską na żywo i wyglada ślicznie : ) jest uśmiechniętą i fajną dziewczyną nie zazdrośccie jej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...